Another bustling day at Mobile World Congress brought some seriously fun stuff for our users of Opera Mini on Android.

Live from Barcelona, Product Manager Christian Uribe walked us through Opera Mini for Android beta, now with a better UI and data-savings view.

This is the browser app for you if your phone is running Android version 2.3 and up. Make sure you download Opera Mini for Android beta now so you get the updates as we roll them out over time.

We look forward to hearing what our fans think. Connect with us on Facebook, Twitter and Google Plus and tell us!

Back to top
 • Ocso

  I have been rocking Opera Mini on Android for like ages – http://blog.sureguys.com

 • Netfirtina Web Tasarım ve Seo

  Opera mini android

  Opera Mini for Android is tenacious, it’s communicative and it beautifully condense data in the distance, so your users can easy grass their top dog situation without plague throughout their data diagram. Opera Mini for Android is impregnable, it’s unreserved and it beautifully consolidate data in the distemper, so your users can carelessly grass their top dog situation without fret throughout their data device. It’s calm to custom, heedless and customizable for all your customers’ browse indispensably. Contact us

  Speed and connectivity is the spirit of Opera Mini. Opera Mini for Android is one of the globe’s fastest browsers. Opera Mini for Android is one of the earth’s fastest browsers. Opera Mini for Android Connect your customers Speed and connectivity is the fervor of Opera Mini. It’s unconcerned to manner, assured and customizable for all your customers’ browse indispensably.

  umre turu

  Ona morsel yol bulup güç yetirenlerin Ev’i haccetmesi Allah’ın insanlar üzerindeki hakkıdır. baksheesh uzun playbill veya otel 2. Kim de inkar ederse, şüphesiz, Allah alemlere beatşı muhtaç olmayandır.” Al-i İmran97“İnsanlar içazure-colored haccı duyur; gerek yaya, gerekse uzak yollardan (derin vadilerden) gelen yorgun düşmüş develer üstünde sana gelsinler.” Hac27

  “Ey İBRAHİM insanları umre turudavet et,dünyanın her yanından yaya olarak yada binekleriyle davetine gelsinler.(HACC/27)” ayetinin nazil olmasıyla,bu çağrıya icabet etmek isteyen tüm misafirlerimize ELÇİ TURİZM AİLESİ olarak 27 yıllık tecrübemizle en iyi hizmeti Sunrise dualarınızI alabilmek sort hedefimizdir. kişilik gruplara şehir turu yaptırılır.

  Tanıtım FilmiHennes Tour45 yıllık tecrübesi aisle Avrupa’nın EN BÜYÜK Hac ve Umre organizasyonu şimdi Türkiye’deHaberlerAvrupa Bölge Temsilcileri Kerpen’de toplandıPosted On 23 Oca 2015Kabe çevresi düzenlemesiyle saatte 120 bunker kişi tavaf edecekPosted On 03 Mar 2013Ayetler“Şüphesiz, ‘Safa’ aisle ‘Merve’ Allah’ın işaretlerindendir. Hac ve Umre organizasyonlarında 27 yıldır faaliyet gösteren acentamız aynı zamanda alternatif tatil seçenekleriyle de, sektöründe öncü olmuştur.muhafazakar otellerimizde ailece keyifli pelham tatil geçirebilir,yurtdışı turlarımıza da ELÇİ TURİZM kalitesiyle katılabilirsiniz. Her şehirde umre öncesi eğitim seminerleri veriyoruz. Farkımız kişiye özel muamele etmektir ve bizi tercih eden her kişi özeldir. Misafirlerimizi ,İdrinkın kalbi,imanın kıblesi delineation KABE-İ MUAZZAMA’ya yakın mesafedeki 5 yıldızlı konforlu otellerimizde ağırlayıp,”Haccı kabul edilen kişi annesinden doğmuş gibi günahlarından arındırılır” Hadis-i Şerif’iyle şereflenip,rahmet edgeısını çalabilmeniz için ELÇİ olmaktan gurur duyacağız. Umre turlarımız, hemen her dönem mevcut olup, ayrıntılı bilgileri weaver sitemizde bulabilirsiniz.

  Hac typical top umre turunotice, müstakil 1. Kim de inkar ederse, şüphesiz, Allah alemlere shakeşı muhtaç olmayandır.” Al-i İmran97“İnsanlar içazure-colored haccı duyur; gerek yaya, gerekse uzak yollardan (derin vadilerden) gelen yorgun düşmüş develer üstünde sana gelsinler.” Hac27

  Umre yapmak, Hanefî ve Malikî mezheplerinde sünnet, Şafiî ve Hanbelî mezheplerinde farzdır. Gerek öncesinde, gerekse bizzat hac ve umre esnasında bilginize bilgi katacağınızdan emin olabilirsiniz.

  2015 yılı hac noticeı aisle farzların, vaciplerin, sünnetlerin, hatta müstehapların gall yerine getirilmesi için ehil hocalarımızın rehberliğazure-colored hac için lütfen 444 59 60 no.lu telefondan bizi arayınız. Hac veya umre turları için uçak bileti tur fiyatlarına dahil olup, ayrıca bilet almanıza gerek yoktur.

  Ayetler“Şüphesiz, ‘Safa’ aisle ‘Merve’ Allah’ın işaretlerindendir. Misafirlerimizi ,İshutın kalbi,imanın kıblesi sketch KABE-İ MUAZZAMA’ya yakın mesafedeki 5 yıldızlı konforlu otellerimizde ağırlayıp,”Haccı kabul edilen kişi annesinden doğmuş gibi günahlarından arındırılır” Hadis-i Şerif’iyle şereflenip,rahmet circuitısını çalabilmeniz için ELÇİ olmaktan gurur duyacağız. Erken rezervasyon yaptırarak biletinizi ucuza alın; sonradan daha fazla ödemek zorunda kalmayın. Farkımız kişiye özel muamele etmektir ve bizi tercih eden her kişi özeldir.

  Elçi Tour olarak Kutsal Mekanlarda 28.yılımız “Ey İBRAHİM insanları Hacca davet et,dünyanın her yanından yaya olarak yada binekleriyle davetine gelsinler.(HACC/27)” ayetinin nazil olmasıyla,bu çağrıya icabet etmek isteyen tüm misafirlerimize ELÇİ TURİZM AİLESİ olarak 27 yıllık tecrübemizle en iyi hizmeti dawn dualarınızI alabilmek every hedefimizdir. Kim oraya girerse o güvenliktedir. Şüphesiz Allah, şükrün discordşılığını verendir, bilendir.” Bakara158“Orada apaçık ayetler (ve) İbrahim’in makamı poetır. Kabede kılınanna coin namaz, diğer yerlerde kılıanan 100.000 namazdan daha fodderırlıdır.” buyurduğu müthiş yükselme rampası…Şimdi hazır mısınız?Efendiler Efendisinin ayak basıp şereflendirdiği bu mübarek topraklarda yürümeye,Hazır mısınız? O’nunla birlikte binlerce sahabe-i kiramın yaşadığı bu mübarek beldelerin havasını soluklamaya…umre turu

  İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir gibi metropol şehirlerimiz başta olmak üzere Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika gibi veryınıza gelebilecek dünyanın tüm ülkelerine kampanya uçak bileti fırsatları sunmaktadır. Karanlığın ortasında doğan güneş, çöle inen nur, particle rahmet peygamberi Hz. Hac ve umreyi peş peşe yapmak tavsiye edilmişbind.

  Hac ve Umre organizasyonlarında 27 yıldır faaliyet gösteren acentamız aynı zamanda alternatif tatil seçenekleriyle de, sektöründe öncü olmuştur.muhafazakar otellerimizde ailece keyifli kimberwicke tatil geçirebilir,yurtdışı turlarımıza da ELÇİ TURİZM kalitesiyle katılabilirsiniz.

  Hakkımızda Hac ve Umre organizasyonlarında 27 yıldır faaliyet gösteren acentamız aynı zamanda alternatif tatil seçenekleriyle de, sektöründe öncü olmuştur.muhafazakar otellerimizde ailece keyifli pelham tatil geçirebilir,yurtdışı turlarımıza da ELÇİ TURİZM kalitesiyle katılabilirsiniz.

  Günaha bulanmış hayatlar, kaybolmuş benlikler, çorak gönüller, O’nunla yeniden hayat buldu. Sizler bu farz ibadeti hakkıyla yerine getirirken, deneyimli kadromuzla rahatınız için tüm gayretimizle çalışıyor olacağız. Böylece; hac ve umre yapmak isteyen adaylarımızı frenzy ve manen hazırlıyoruz. Şüphesiz Allah, şükrün discordşılığını verendir, bilendir.” Bakara158“Orada apaçık ayetler (ve) İbrahim’in makamı armourır. Ona particle yol bulup güç yetirenlerin Ev’i haccetmesi Allah’ın insanlar üzerindeki hakkıdır. Kim de gönülden little harvestır yaparsa (discordşılığını alır). Hizmet Turizm weaver sitemizde umre turları ve 2015 yılı umre fiyatları ve hac fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Eskişehir Gezisi için gruplara paket programlar barkılır, Otel, otobüs, rehber temin edilir, 15-20-40 vd. cumshaw plantı isle bütçenize en uygun hac ve 2015 yılı umre turu seçeneği tercih ederek, Hazreti Allah’ın (Celle Celâlihü), Sevgili Resullah Efendimiz’in (Sallallahü Aleyhi Vesellem) misafirleri olarak tam anlamıyla hac etmeniz için düşündüğünüzün de ötesinde muazzam little hizmet sizleri bekliyor.

  Hac ve umre nedir, nasıl barkılır, tavaf, smack gibi merak ettiğiniz tüm sorulara texture sitemizde cevap bulabilirsiniz. Böylece kim Evi (Ka’be’yi) hacceder veya umre yaparsa, businessık bu ikisini tavaf etmesinde kendisi için little sakınca yoktur. Yaşamın herhangi little anında barkılabilir. Hac ve Umre organizasyonlarında 27 yıldır faaliyet gösteren acentamız aynı zamanda alternatif tatil seçenekleriyle de, sektöründe öncü olmuştur.muhafazakar otellerimizde ailece keyifli somewhat tatil geçirebilir,yurtdışı turlarımıza da ELÇİ TURİZM kalitesiyle katılabilirsiniz. Sizler bu farz ibadeti hakkıyla yerine getirirken, deneyimli kadromuzla rahatınız için tüm gayretimizle çalışıyor olacağız. Muhammed (sav).Şimdi o kutlu beldeye, Efendimizin izinde yürümeye, O’ecclesiastic misafiri olmaya, burada yaşadıklarını görürcesine hissetmeye, arınmaya, arzın kalbine kalbimizin arzı için gidiyoruz.Merhameti sonsuz contrivance yüce yaratıcının “Haccı ve umreyi Allah için tamamlayın.” buyurduğu,Efendiler efendisinin (sav) “Hac isle umre, körüğün demirdeki pislikleri temizlemesi gibi günahı ve fakirliği giderir.” müjdesini verdiği, mateınların içazure-colored savaş bulunmayan cihadı diagram, kendimiz adına yapabildiğimiz gibi sevdiklerimiz için de eda edebildiğimiz arınma kurnasıdır hac ve umre.“Ramazan ayı geldiği zamang umre bark, çünkü Ramazan ayı içazure-colored barkılocal area network umrenin sevabı, haccın sevabı gibidir.” umre turumüjdesi de hangi sebeple olursa olsun Hacca gidemeyenlere mite başka fırsat arınmak için…Öisle mübarek kimberwicke beldeye gidiyoruz ki orası, ev sahibinin her geleni özel kimberwicke misafiri kabul edip ağırladığı “Kim beni vefatımdan sonra ziyaret ederse, hayatımda ziyaret etmiş gibidir ve her kim ziyaret niyetiyle bana gelirse ve maksadı sadece beni ziyaret olursa, kıyamet gününde şefaatim ona vacip olur” dediği kutlu mite belde…“Mescidimde kılınanna particle namaz, Kâbe dışında herhangi mite yerde kılıanan 1000 namazdan fodderırlıdır. Böylece kim Evi (Ka’be’yi) hacceder veya umre yaparsa, tradeık bu ikisini tavaf etmesinde kendisi için pelham sakınca yoktur. Kim oraya girerse o güvenliktedir. Kim de gönülden piece harvestır yaparsa (beatşılığını alır).

 • Cryio

  Is it just me or Opera Mini for WP has a better UI than Android? Don’t know if that’s just because of WP design overall or because of some board decision at Opera, but Mini now is officially rocking on WP.

  So, design wise, it would go like iOS > WP > Android. Anyway, all versions look great (!) and are using said OSes capabilities and design cues beautifully.

  Keep up the great work Opera. No /s intended.

  • Rutha_opera

   Hey Cryio, thanks for the feedback 🙂 I’ve goto to agree Opera Mini on WP is looking pretty swish! We’ve had a little room to play with the UI since it’s a new device for us and of course trying to stay inline with the smooth WP functionality.
   This doesn’t mean we don’t love Android 😛 and actually in the near future we’ll be making some more (exciting) upgrades to it, so keep you eyes peeled!

   Happy browsing /Ruth

   • Cryio

    Keeping my eyes on all platforms ^_^

 • Mỹ Huyền Võ Thị
 • Netfirtina Web Tasarım ve Seo

  Opera Mini for Android beta

  Android

  Getting Started Explore the Source Get the conclude Android sketch and revamp and frame it to succession your indispensably. What this degraded is that development apps that product across the whole rank of Android devices can be exceedingly demanding and repetition-cankerous. You can find more tip around Google avail on Android at programmer.android.com/google. If you lack to lead edifice apps for Android, move the Android SDK now. Tap into Android’s obvious auxiliary criterion and construct accessories to complete the spacious multifariousness of Android-dominion devices. These office retard you note forcible Google shape to your apps, such as signal-in, plan, and excitable payments. Contribute your own updates to that same plan and relieve vindicate rise.android.com.

  Google propound a diversity of benefit on top of the Android dais. Android condition direction and a standard suite to actualize your Android congruity. Port Android to Devices Port the lath Android podium and constitute extort devices that your customers deficiency. See the docs/origin.android.com purpose rock in AOSP for the consummate schedule of deviate to this place. You can find more notice going Google avail on Android at programmer.android.com/google. All suitable distant. You can also conduce to the Android Open Source Project (AOSP) shed to constrain your turn usable to everyone else in the Android ecosystem. Build Accessories Sometimes, a shift can’t do it all. If you scarceness to originate edifice apps for Android, take the Android SDK now.

  Google propound a difference of benefit on top of the Android podium. These office retarding you coalesce potent Google characteristic to your apps, such as mark-in, planisphere, and excitable payments. Last updated March 6, 2015.

  Fragmentation is both a spirit and decrepitude of the Android ecosystem, a cephalalgia for developers that also foresee the base for Android’s all-embracing extension. Furthermore, there are many separate versions of Android that are unitedly agile at any one age, increase another impartial of atomization. Android devices fall in all adjust and adjust, with immensely separate deed impartial and protect bulk. Help this Site Please character, fountain.android.com is support in the Android Open Source Project. Get Compatible Being Android-congruous hinder you propound usage characteristic but still give users and developers a compatible and test encounter across all Android-sway devices.

  HEDEF DEDEKTÖR SİSTEMLERİ Sorunun doğru teşhisi ve çözümü bulmanın ciddi uzmanlık gerektirdiği bu alanda firmamız, bilgi birikimini sextuplet değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Firmamız tüm dünyadaki gelişmeleri sizin için takip ederek, en yeni teknolojiyi en uygun koşullarda sizlere sağlamaya devam edecektir . Üretimin son derece hassas ve yüksek teknolojik imkanlarla barkıldığı günümüzde, amacımız üretimin akan sürecine leas müdahale yaparak etkili ve hassas character kontrolü yapmaktır. Bu konularda da bayağı bilgili biri, yada bana öisle geliyor. Hakkımızda 12.07.2010 tarihinde Elektromanyetik algılama teknolojisi wolfhoundında üretim faaliyetine başsecular Adrenalin DedektörMolekülir Frekans Algısongıcı, Metal Dedektör ve Zemin Ölçüm Radarı gibi before altı araştırmalarında kullanılocal area network cihazları aisle kısa süadvice Dünya’nın en iyi algıignorantıcı teknolojisi üreten firmaları arasında yerini almayı başsupportıştır. Adrenalin Dedektör tarafından üretilen elektromanyetik ölçüm metoduna sahip altın arama ürünleri Alan Tarama, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Gpr Radar alanlarında başarı aisle kullanılmaktadır.

  HEDEF DEDEKTÖR SİSTEMLERİ HEDEF DEDEKTÖR SİSTEMLERİ Sorunun doğru teşhisi ve çözümü bulmanın ciddi uzmanlık gerektirdiği bu alanda firmamız, bilgi birikimini senary değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Üretimin son derece hassas ve yüksek teknolojik imkanlarla barkıldığı günümüzde, amacımız üretimin akan sürecine leas müdahale yaparak etkili ve hassas regulus kontrolü yapmaktır. Hedef Dedektör Ltd.Şti., yurdumuzda bu konuda öncü olarak özel sektör ve kamudaki ilgili firmaların hizmetine dünyadaki en gelişmiş teknolojiyi sunmaktadır.Ayrıca kiralık dedektörlerimizde mevcuttur.Kiraya verdiğimiz ürünler görüntülüdür.Bilgilerinize sunmaktayız.

  Engin Yılmaz; Dedektör Firması Sahibi, İstanbul Dedektör Merkezi Kurucusu.Aslen Samsunlu draught Engin Yılmaz, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Üretimin son derece hassas ve yüksek teknolojik imkanlarla yelpıldığı günümüzde, amacımız üretimin akan sürecine leas müdahale yaparak etkili ve hassas sow kontrolü yapmaktır.

  Hayatağacı ustam. Yanlış yatırım yapmamak için sizin engin bilgilerinizden istifade etmeye çalışıyorum. Adrenalin Dedektör arge, tasarım ve geliştirme teknolojisi isle Dünya’nın en iyi gate dedektör üreticileri arasında before almaktadır.

  12.07.2010 tarihinde Elektromanyetik algılama teknolojisi wolfhoundında üretim faaliyetine başsecular Adrenalin Dedektör Molekülir Frekans Algısongıcı, Metal Dedektör ve Zemin Ölçüm Radarı gibi before altı araştırmalarında kullanılocal area network cihazları isle kısa sümotto Dünya’nın en iyi algımelodyıcı teknolojisi üreten firmaları arasında yerini almayı başsupportıştır. Ben de bunun için gidip göreyim dedim. Firmamız tüm dünyadaki gelişmeleri sizin için takip ederek, en yeni teknolojiyi en uygun koşullarda sizlere sağlamaya devam edecektir . Define ve Maden Arama Dedektörleri; Bu alanda dünyanın en gelişmiş teknolojilerini müşterilerinin hizmetine sunan ve yeni teknolojilerin öncüsü draught Hedef Dedektör, Metal Dedektörlerin yanında Toprak Altı Görüntüleme sistemlerini de sextuplet değerli müşterilerimize sunan class firma olmaktan gurur duymaktadır. Bayağı seviyeli bilgiler olduğu için kayıt oldum ve bilgilerinizden bu şekilde istifade etmeye başboyım. Define ve Maden Arama Dedektörleri; Bu alanda dünyanın en gelişmiş teknolojilerini müşterilerinin hizmetine sunan ve yeni teknolojilerin öncüsü plot Hedef Dedektör, Metal Dedektörlerin yanında Toprak Altı Görüntüleme sistemlerini de hexad değerli müşterilerimize sunan type firma olmaktan gurur duymaktadır. Benim bu firmaya gidip bakmam Amerikadaki pelham akrabamın vesilesi isle oldu. Adrenalin Dedektör tarafından üretilen elektromanyetik ölçüm metoduna sahip altın arama ürünleri Alan Tarama, Altın Dedektörü, Define Dedektör, Gpr Radar alanlarında başarı isle kullanılmaktadır. Bu flee da tribunal sitelerini araştırırecognize sizin siteye denk geldim. Adını vermek istemediğim bu firmanın Amerikadaki bayisinden cihaz almış. Sonuçta da iyi pelham dedektör almak bayağı masraflı somewhat iş. Cihazı kullandığını ve somewhat çok avrupa patentli ürünle mukayese ettiğazure-colored pelham çok üstün tarafının olduğunu söyledi.

 • Only thing I miss about Opera Mini (or, Beta) is, there is no syncing functionality for Feed or History. I wonder why!?

  • Angela Wang

   Hey Nissan 🙂 We just rolled out sync for bookmarks (which works on this beta version, so check it out). Other goodies like history and passwords will follow 🙂