Używacie już Opery na swoim komputerze – czas robić to samo na telefonie

Sprawdźcie już teraz nasze przeglądarki na Androida i iOS

Drodzy czytelnicy,

Zmieniliście domyślne ustawienia i wybraliście Operę jako swoja przeglądarkę na komputerze. Pokochaliście charakteryzującą ją szybkość, bezpieczeństwo, możliwość personalizacji, dzięki czemu używacie już tylko jej. Nie macie jeszcze jednak Opery na swoim telefonie.

W zasadzie czemu? Opera na Androida i iOS oferuje wszystkie wspaniałe funkcje, które poznaliście i tak bardzo polubiliście i o wiele więcej.  Dodatkowo konto w naszej przeglądarce umożliwia płynne i ujednolicone przeglądanie, np. podczas korzystania z serwisów takich jak My Flow. 

Przyjrzyjmy się nowym możliwości, które ma do zaoferowania nasza przeglądarka mobilna. To właśnie one sprawiają, że zarówno wersja Opery na komputery, jak i telefony, jest doskonałym wyborem.

Znacie już i uwielbiacie blokadę reklam Opery, ponieważ dzięki niej nie musicie zamykać niechcianych reklam, a do tego chroni was przed potencjalnie złośliwym oprogramowaniem. Czy wiecie jednak, że jest ona płynnie zintegrowana z naszymi flagowymi platformami mobilnymi? Do tego też ma wbudowaną blokadę niechcianych reklam i informacji o plikach cookie. Pożegnajcie się zatem z irytującymi treściami marketingowymi i wyskakującymi okienkami, które informują was o „ciasteczkach”. Przeglądajcie strony na urządzeniach mobilnych bez reklam, oszczędzając do tego transfer danych.

Bądźcie bezpieczni online z wbudowanym, darmowym VPN

Na pewno dbacie o swoją prywatność. Wspaniale, my też! Właśnie dlatego Opera oferuje darmowy, wbudowany VPN na wszystkich swoich platformach. Włącznie z wersją na Androida i iOS. Nasz darmowy VPN nie wymaga subskrypcji, dodatkowych rozszerzeń, ani nawet zalogowania się na konto. Wystarczy kliknąć przełącznik w menu głównym i już można bezpiecznie przeglądać strony. Zapewniamy szyfrowanie połączenia VPN, dzięki czemu wasze adresy IP pozostają ukryte. Jest to usługa niewymagająca zalogowania się, więc nie gromadzi żadnych danych osobowych, historii przeglądanych stron, ani nie zapisuje początkowego adresu sieciowego. Dzięki temu macie szybki dostęp do lokalizacji na całym świecie, przy zachowaniu pełnej anonimowości.

Opera na Androida oferuje dodatkową funkcję VPN Pro, która zapewnia ochronę nawet sześciu urządzeniom z Androidem lub komputerom przy jednej subskrypcji. Dając dostęp do ponad 3000 prywatnych serwerów znajdujących się w 30 krajach, szybki VPN Pro umożliwia streamowanie filmów, pobieranie plików i przeglądanie stron, zapewniając prywatność i bezpieczeństwo.

Pozwólcie Arii, czyli sztucznej inteligencji w przeglądarce, dać wam supermoce

Czy wypróbowaliście już naszą darmową i aktualną sztuczną inteligencję w przeglądarce, czyli Arię? Przydaje się ona do naprawdę wielu rzeczy: inteligentnych rekomendacji, wskazówek, planowania trasy, zapytań o produkty, a nawet pomocy przy kodowaniu! To samo konto Opery, którego używacie na komputerze, jest też dostępne na urządzeniach mobilnych. Nieważne więc, czy jesteście w domu, czy w podróży, Aria pomoże wam w przeglądaniu stron, udzieli spersonalizowanych wskazówek, natychmiast odpowie na pytania i zapewni jeszcze bardziej intuicyjne surfowanie po sieci.

Dzięki My Flow możecie mieć wszystkie swoje pliki tam, gdzie sobie zażyczycie

Czy kiedykolwiek żałowaliście, że nie istnieje lepszy sposób udostępniania linków, notatek lub plików między waszymi urządzeniami? Otóż istnieje! Nazywa się My Flow i jest to wbudowane w przeglądarkę rozwiązanie, które umożliwia szybkie i bezpieczne udostępnianie treści między komputerem i telefonem. My Flow umożliwia łatwe przesyłanie między urządzeniami wszystkich rzeczy, do których chcecie potem wrócić – przepisów, zdjęć, ważnych dokumentów czy memów.

Dostosujcie Operę do własnych potrzeb

Czy wiedzieliście, że macie możliwość spersonalizowania Opery zarówno na Androidzie, jak i iOS? Dzięki szerokiej gamie barw, regularnie aktualizowanym tapetom, możliwości modyfikacji wyglądu przeglądarki i samodzielnie ustanawianym skrótom, możecie naprawdę poczuć, że Opera jest waszą przeglądarką.

Po co zatem czekać, jeśli Opera ma wszystko? Zeskanujcie kod QR i pobierzcie Operę na Androida lub iOS. Poczujcie przyszłość przeglądania stron już dzisiaj.


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now