beta

Opera beta – aktualizacja 37.0.2178.27

Dzisiejsza aktualizacja Opery beta jest kandydatem do wersji stable, zawiera zatem głównie poprawki poprawiające stabilność przeglądarki. Oto niektóre z nich:

  • W funkcji blokowania reklam pojawiło się kilka zmian, w tym ważna poprawka, dzięki której obecnie wszystkie strony z włączoną tą funkcją powinny ładować się prawidłowo.
  • Pomiar prędkości ładowania strony z włączonym blokowaniem reklam zostanie obecnie prawidłowo ukończony niezależnie od aktywności w pozostałych kartach.
  • Zaimplementowaliśmy kilka poprawek do funkcji odłączania okna z filmem, w tym poprawkę umożliwiającą odłączenie okna nawet wówczas, gdy jest ono przysłonięte innymi elementami HTML (np. umieszczone wewnątrz taga iframe).
  • Naprawiliśmy również awarię przeglądarki w sytuacji, gdy w systemie ustawiona była błędna data i czas.

Wersja Chromium to obecnie 50.0.2661.87.

Jeśli natraficie na jakikolwiek problem, który według Was nie powinien się znaleźć w wersji stabilnej, dajcie nam proszę znać. Dzięki z góry!

Instalatory:

Po więcej szczegółów zajrzyjcie proszę do listy zmian.


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now