Shopping, Use cases

Wybierz najlepszą przeglądarkę na zakupy w 2023

Shopping with Opera

Z wysoką inflacją i niepewnością ekonomiczną, zakupy w 2022 stały się wyzwaniem. Ludzie szukają sposobów, aby zakupy online nie były drogie, ale nadal pozostały przyjemne. To prowadzi ich do przeglądarki Opera, ponieważ posiada funkcje przeznaczone dla poprawiania doświadczeń z zakupów. Oto pięć świetnych powodów, dla których powinieneś ściągnąć przeglądarkę Opera, aby wyciągnąć jak najwięcej ze świątecznych zakupów.

Shopping Corner: jedno kliknięcie, by dostać się do najlepszych ofert

Nigdy więcej setek otwartych kart i zmarnowanych godzin – Shopping Corner to Twoje miejsce do zakupów, zintegrowane w przeglądarkę Opera. Posiada funkcję wyszukiwania Inteligentne Zakupy na samej górze, dzięki czemu możesz wyszukać dokładnie te produkty, które chcesz, i porównać ich ceny w różnych sklepach. Poniżej masz zorganizowane kategorie z popularnymi wyprzedażami, świetnymi kuponami, nowymi promocjami i specjalnymi ofertami cashbacku.

Shopping Corner zbiera dla Ciebie najlepsze oferty, takie jak promocje na Czarny Piątek i Bożonarodzeniowe wyprzedaże, pozwalając Ci na znalezienie najlepszych ofert w kilka kliknięć. Jeśli chcesz zachować czas, a do tego pieniądze, ściągnij przeglądarkę Opera i kliknij ikonkę Shopping Corner w pasku bocznym.

Shopping Corner Opera

Kupony Opera: Oszczędzaj na każdym zakupie

Podczas gdy Shopping Corner to świetna opcja dla znajdowania ofert i kuponów, być może znalazłeś już to, czego szukasz, gdzieś indziej. Jeśli tak się stało, upewnij się, że masz zainstalowane Kupony Opera. Nie tylko informują Cię, że kuponjy są dostępne na stronie, na której jesteś, ale również automatycznie porówna wszystkie dostępne kupony i zaaplikuje ten najbardziej korzystny przed płatnością. Ponadto, oszczędzasz czas, który straciłbyś na przeglądaniu setek stron z kuponami. Rozszerzenie jest darmowe, oszczędza Twój czas i pieniądze. Czego tu nie lubić?

Kupony Opera

Opera Cashback: odzyskaj część środków po tym, jak oszczędzisz

Kupony i promocje to świetna opcja do oszczędzania pieniędzy, ale co myślisz o tym, by zyskać z powrotem część tych środków? Opera Cashback pozwala Ci na to i ułatwia ten proces, ponieważ jest wbudowany w przeglądarkę Opera.

Po tym, jak się zarejestrujesz (za darmo!), są dwie opcje, aby używać cashbacku. Możesz przejść do strony Opery Cashback i znaleźć tam sklepy partnerskie takie jak Allegro, AliExpress, Booking.com, Media Expert, RTV Euro AGD, Empik i więcej. Drugim sposobem jest włączenie przeglądarki Opera i przejście do sklepu, w którym normalnie robisz zakupy, a plakietka Cashbacku poinformuje Cię, czy odwiedzany przez Ciebie sklep oferuje cashback, dzięki czemu nie przegapisz możliwości zagrnięcia pieniędzy z powrotem. Zbierany przez Ciebie cashback jest transferowany do Twojego konta automatycznie

Opera Cashback

A gdy przeglądasz oferty i sklepy na całym świecie, nie zapomnij o korzystaniu z wbudowanego w Operę przelicznika walut. Kiedy widzisz cenę w obcej walucie, po prostu zaznacz ją, a małe okienko pojawi się ponad kwotą i automatycznie przeliczy do Twojej rodzimej waluty. To idealny przykład jednego z wielu narzędzi, które poprawiają doświadczenia z zakupów w przeglądarce Opera i czynią wszystko jeszcze łatwiejszym.

przelicznika walut Opera

Udostępnianie plików Flow: korzystaj z wielu urządzeń

Jeśli lubisz planować, z pewnością docenisz udostępnianie plików Flow w przeglądarce Opera. Flow to łączona przestrzeń pomiędzy Twoimi urządzeniami dla natychmiastowego przesyłania do siebie linków, notatek, iobrazków i plików – coś jak czat między Twoją przeglądarką mobilną, desktopową i tabletową.

Jeśli przeglądasz sklepy na swoim telefonie i znajdujesz coś, co lubisz, możesz po prostu wrzucić link we Flow i wrócić do niego później na komputerze lub innym urządzeniu. Co jeszcze wygodne we Flow: możesz po prostu zeskanować kod QR, aby połączyć urządzenia – nie musisz logować się lub ściągać czegoś jescze. Do tego wszystko jest szyfrowane od końca do końca.

Udostępnianie plików Flow

Pinboards: zbieraj zawartość i dziel się z przyjaciółmi

Chcesz pokazać przyjaciołom ubrania, o których myślisz? Niech zagłosują na najlepsze! Pinboards to świetna opcja do udostępniania wszystkiego, co znajdziesz online, swoim przyjaciołom i poznać ich opinie. To pusta tablica, w której możesz zbierać obrazki, linki, strony i notatki, które możesz udostępniać innym, wysyłając im link. To jak budowanie cyfrowego kolażu dla innych, w którym mogą dodawać emoji do Twojej przypiętej zawartości, by dać Ci znać, co myślisz – nie muszą używać Opery!

Pinboards Opera

Możesz także rozmawiać ze znajomymi podczas zakupów, używając komunikatorów wbudowanych w przeglądarkę Opera. WhatsApp, FB Messenger, Instagram, Twitter i inne są w zasięgu kliknięcia w pasku bocznym, więc nie musisz przekopywać się przez kolejne karty lub przełączać się między aplikacjami podczas rozmów. Każdy komunikator otwiera panel boczny, pozwalając Ci nadal przeglądać w tle. Nigdy nie przegapisz nowej wiadomości, łącząc rozmowy i zakupy.

Przeglądarka Opera: kupuj i oszczędzaj

Dla niektórych zakupy to przykry obowiązek. Dla innych ulubiona aktywność. Nieważne, w którym obozie się odnajdujesz, możesz zoptymalizować proces zakupów, oszczędzać czas i pieniadze. Nieważne, czy kupujesz w różnych sklepach czy może w tym samym sklepie za każdym razem, prawdopodobnie tracisz niektóre super okazje. Jeśli jesteś gotów na optymalizację zakupów, oszczędzanie pieniędzy i zbieranie cashbacku, ściągnij przeglądarkę Opera i używaj darmowych narzędzi.

Wesołego przeglądania i kupowania!


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now