stable

Opera Stable – aktualizacja 40.0.2308.81

Wraz z początkiem października robi się u nas bardzo kolorowo: liście na drzewach mienią się bogactwem czerwieni, pomarańczu i żółci, inne są wciąż zielone, a tu i ówdzie pojawiają się przygaszone brązy. To jeden z dni, gdy świeci słońce; niżej nad horyzontem w porównaniu z okresem lata daje szczególnie ciepłe i przyjemne światło.

W taki właśnie dzień chcieliśmy Wam zaoferować regularną aktualizację Opery Stable. Wcześni użytkownicy systemu macOS 10.12 powinni być szeczególnie zadowoleni, gdyż naprawiliśmy sporo błędów pojawiających się, gdy Opera jest uruchomiona na wersji Sierra. Naprawiliśmy też przycisk backspace, który uporczywie nawigował wstecz w historii przeglądania, nawet gdy fokus znajdował się w pasku adresu. W tej chwili również można ponownie zaimportować zakładki z przeglądarki Firefox.

Wersja Chromium została zaktualizowana do 53.0.2785.116.

Jeśli spotkacie się z czymkolwiek, na co chcielibyście zwrócić naszą uwagę, dajcie nam znać!


Linki instalacyjne:

Lista zmian dostępna jest tutaj.


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now