beta

Opera beta – aktualizacja 40.0.2308.44

I kolejna aktualizacja w dzisiejszym tygodniu – tym razem jest to aktualizacja Opery beta. Zbliżamy się powoli do wersji stable, zatem ta beta zapowiada się obiecująco 😉

Tłumaczenia

Zakończyliśmy pracę nad tłumaczeniami do nowych elementów interfejsu użytkownika. Powinny one być dostępne w dzisiejszej wersji, tak więc dajcie nam znać, jeśli zauważycie brak któregokolwiek z nich w Waszym języku.

Usprawnienia w synchronizacji

W tej chwili wypuszczamy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo, a ich detalami podzielimy się wkrótce. Póki co informujemy, że jeśli używacie hasła, będziecie mogli przeprowadzić synchronizację tylko pomiędzy najnowszymi klientami na komputery (Opera Desktop 40 i 41).

Znane problemy

Wiemy o problemie z przyśpieszaniem sprzętowym, który występuje na systemach Windows 10 ze zintegrowaną grafiką Intel HD5500 (maszyny z systemem Windows 7 nie wydają się mieć tego błędu). Problem polega na pojawianiu się czarnych obszarów w miejscach wymagających odświeżenia, a występuje zwłaszcza przy aktywacji okna. Dajcie nam znać, jeśli problem występuje również na Waszych maszynach, i podajcie typ Waszej karty graficznej.


Lista zmian dostępna jest tutaj.

Instalatory:


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now