beta

Opera beta – aktualizacja 39.0.2256.30

W dzisiejszej Operze beta przedstawiamy znane już z wersji developer sprzed tygodnia menu kontekstowe zaznaczania, które powinno ułatwić wszystkim codzienną pracę z przeglądarką. Zostaliśmy zainspirowani platformami mobilnymi, na których menu kontekstowe pojawiają się bez konieczności używania dodatkowych kliknięć. Zatem, jeśli zaznaczycie tekst, pojawi się menu zawierające najbardziej użyteczne funkcje – „szukaj” oraz „kopiuj”. Oczywiście macie kontrolę nad tą funkcją i w każdej chwili możecie ją wyłączyć w ustawieniach, w sekcji Przeglądarka / Interfejs użytkownika.

Weźcie proszę pod uwagę, że w chwili obecnej przeprowadzamy serię testów A/B, i z tego powodu niektórzy z Was nie zobaczą kontekstowego menu zaznaczania. Aby otrzymać wersję z menu, konieczne będzie nadinstalowanie wersji beta (nie spowoduje to utraty żadnych danych).

Search / Copy popup

Inne zmiany to przede wszystkim drobne poprawki stabilności i interfejsu użytkownika – zajrzyjcie proszę do listy zmian, aby zapoznać się ze szczegółami.


Instalatory:

Lista zmian znajduje się tutaj.


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now