developer

Opera developer – aktualizacja 40.0.2273.0

Wraz z dzisiejszą aktualizacją mamy dobre wieści dla tych użytkowników, którzy nie byli w stanie skorzystać z trybu pełnoekranowego Youtube, gdy rozdzielczość DPI w systemie Windows wynosiła więcej, niż 100%. Problem ten został naprawiony w DNA-55464 – zaktualizujcie proszę swoją Operę developer do najnowszej wersji i sprawdźcie to u siebie!

Dodane też zostały poprawki stabilizacyjne i związane z interfejsem użytkownika, które powinny podnieść jakość przeglądania. Większość zauważalnych poprawek dotyczy funkcji VPN oraz personalizowanych newsów. Dociekliwi użytkownicy powinni zauważyć też coś intrygującego we flagach; aby pobudzić Waszą ciekawość, dodam tylko, iż jest to związane z czymś, o co pytacie od dłuższego czasu. Miłego odkrywania! 🙂

Ze zjawisk powiązanych, zaktualizowana też została wersja Chromium – obecnie 53.0.2767.4.

Znane problemy

Nie wypuszczamy dziś eksperymentalnej wersji x64 na Windows. Bardzo przepraszamy za niedogodność i prosimy o odrobinę cierpliwości.


Linki instalacyjne:

Lista zmian dostępna jest tutaj.


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now