Uncategorized

Opera developer 39.0.2248.0 aktualizacja

Cześć,

ostatnio czuję się jak Bill Murray w Dniu Świstaka 🙂

Oto świeżutka aktualizacja na naszym kanale deweloperskim. Zawiera sporo zmian i poprawek będów.

Tryb oszczędzania energii – faza druga (garść informacji technicznych)
  1. Stopniowe spowalnianie timerów. Obsługa timerów jest początkowo nieznacznie spowolniana, aby uzyskać docelowy poziom po 10 sekundach. Dotyczy to kart działających w tle zarówno z jak i bez włączonego trybu oszczędzania energii, z tą różnicą, że w przypadku gdy jest on włączony obsługa timerów odbywa się następnie co 30 sekund, w przeciwnym wypadku co 10.
  2. Timery pochodzące z ramek cross-origin są także spowalniane z poziomu tych pierwszoplanowych. Początkowo ich obsługa ma miejsce co 1 sekundę by po ustalonym czasie odbywać się co 10 sekund. Głównym celem tego działania są reklamy, ale może ono dotyczyć także innych przypadków.
Spersonalizowane newsy

Jak możecie zobaczyć w liście zmian zespół zajmujący się spersonalizowanymi newsami nie próżnuje. Wprowadzono wiele zmian i poprawek. Wszystko po to, aby poprawić korzystanie z niusów.

Aktualizujcie, testujcie i dzielcie sie z nami swoimi spostrzeżeniami! Do zobaczenia.

Linki instalacyjne:


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now