beta

Opera beta 36.0.2130.26 aktualizacja

Hej!

Dzisiaj znów mamy dla Was nową wersję bety. Zmian niewiele, ale bardzo ważne. Przede wszystkim:

DNA-49372

Uporaliśmy się z błędem, który zgłaszali nam użytkownicy Windowsa 10. Nie powinno już być problemów na stronach takich jak Twitter czy Facebook. Jeśli strony nadal nie będą się ładowały poprawnie albo przeglądarka przestanie odpowiadać, dajcie nam znać!

DNA-43687

Koniec irytującego problemu z wyświetlaniem stron dla użytkowników Linuxa przy użyciu funkcji przyspieszenia sprzętowego.

Aktualności na stronie Szybkiego wybierania

Mamy mnóstwo pomysłów jak ulepszyć tę funkcję,  dlatego na razie wyłączamy ją domyślnie. Jeżeli się przyzwyczailiście, to możecie ją włączyć korzystając z przycisku “Dostosuj stronę startową”

Nowy formularz zgłaszania błędów

Doszliśmy do wniosku, że nasz formularz zgłaszania błędów potrzebuje tuningu i odświeżyliśmy go nieco, aby ułatwić Wam zgłaszanie problemów. Pamiętajcie, że obowiązuje tam język angielski, gdyż zgłaszane przez Was błędy mogą trafić też do kolegów z Oslo.

Aby zapoznać się ze wszystkimi wprowadzonymi poprawkami, zaglądajcie do listy zmian.

Instalatory:

Lista zmian dostępna tutaj.


User commentsOpera

You deserve a better browser

Opera's free VPN, Ad blocker, and Flow file sharing. Just a few of the must-have features built into Opera for faster, smoother and distraction-free browsing designed to improve your online experience.

Download now