Did you know? While access to internet is a necessity for many, it’s still a luxury for a great deal of people. As much as 40% of the world’s population does not live within sufficient mobile network coverage, according to a recent report from McKinsey & Company.

At Opera, we care deeply about connecting the world. With Mobile World Congress (MWC) coming up on March 2, let’s take a look at how we and other MWC attendees have leveraged mobile technology around the world.

IBM: Control Ebola through SMS or calls

At the height of the Ebola outbreak in sub-Saharan Africa, one of the biggest challenges was how to make it easier for people to report first signs of symptoms and where those with the illness are located.

Thanks to mobile technology, aid workers can interact with patients in time to help, as well as detecting where resources are most needed.

IBM partnered with the government in Sierra Leone and grassroot network providers to launch a data-collection mechanism through calls and messaging. The reports are then sent to the IBM lab and mapped.

Opera: Lower internet costs by shrinking data

There are plenty of cheap phones on the market, but, for users in certain countries, the cost of mobile data remains disproportional to local income. For others, it’s difficult to draw a line between owning a smartphone and actually being able to afford being online as much as one wants.

In Brazil, for example, a 500 MB data plan costs $35, and a minimum-wage worker would have to work 3.5 days to afford it. In Norway, home to Opera’s headquarters, a data plan 10 times this size would only cost a minimum-wage worker 2 hours of work.

To help lower mobile-data costs, we rolled out Opera Max last year at MWC. Opera Max is a data-savings app that significantly shrinks mobile-data usage across all Android apps, including for photos and videos. It also scopes out sneaky apps that consume extra data and detects when users are out of their usual networks. With the free Opera Max app, users can extend their data plans by up to 50%. Opera Max is currently available in many countries, including Brazil, and the list is growing. To check if Opera Max is available in your country, go to Google Play.

Internet.org: Get free access to health information

We all agree that one of the best things internet has given us is broader access to information. Now, mobile technology is helping organizations to give people in poverty-stricken areas the most important information, on the go.

Internet.org, an initiative from Facebook and partners including Opera have launched the Internet.org app, which gives users mobile access to health, employment and local information websites, without data charges.

Information and the choice of websites are tailored to each country and published in its local language. The service is currently available in India, Ghana, Colombia, Kenya, Tanzania and Indonesia. In India, users can access Internet.org directly from Opera Mini.

Follow the Opera team on our blog, Facebook and Twitter to see live updates from Mobile World Congress 2015.

Back to top
 • Guest

  Altın dedektör cihazı

  Gladiatör Alan Tarama Cihazı’nın tepki derinliği maddenin büyüklüğüne göre 8 metreye kadar inebilmektedir. Gladiatör Alan Tarama Cihazına çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Videolarımızı kullanan diğer sitelere itibar etmeyiniz. Bu sayede dedektör çok daha farklı barkıları flogıyabilmektedir. Maden Tarama gibi dahili işlevselliği yeni profesyonel, cough de acemi işlemi basitleştirilmişbind. Öncelikle sığ jeofizik,maden ve madencilik ortamlarında kullanım için profesyonel algılamalar için tasarlanmıştır Bu dedektör, benzersizdir.

  GM TOPNOTCH Altın Dedektörü from lus 11 months since Not Yet Rated TOPNOTCH hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan EMSR metoduna dayanmaktadir. Üstelik “Sipariş” sayfamızda görüldüğü üzere kredi kartlarına taksit imkanıda mevcuttur. Böylece cihaz, doğal özellikler contrivance katman oluşumlari, boşluklar, yeraltı su seviyelerinin yanı sıra gömülü objeleri metalik verileri ortaya çıturnır. Bu özelliğiyle rakiplerinden her zamang snaffle adım önde scheme Gladiatör Alan Tarama Cihazı’mız sizin vazgeçilmez araçlarından biri olmaya adaydır. Şti.; bullion dedektörü, dedektör, altın decide hazine deprem su maden jeofizik dedektörleri gpr üretimi ve satışı yapmaktadır. Detaylı Oku Dedektör Fiyatları Dedektörler görünürlük açısından birbirlerine benziyor olsalar da yan yana koyulup discordşılaştırıldığında dedektör fiyatları farklılığı görülebilmektedir. Bizim cihazımıza project güvenimiz sonsuzdur. İrtibat numarasından sipariş verebilirsiniz.

  Altın Dedektörü Altın dedektörlerinin coin diğer adı da explain dedektörüdür. 2.5 mt derinliğe nüfuz eden magnometre aisle beraber ayrıca, 25 mt derinlikteki objeleri bulabilecek 3D fonksiyona da sahiptir. Bu boşlukları tespit ettikten sonra bunların icinde değerli pelham maden olup, olmadığını cihazımızın altın ve gümüş ayrımlarını kullanarak rahatlıkla anlayabilirsiniz. Cihazımızın kullanımı video’dada görüldüğü üzere oldukça basittir. Hakkımızda 12.07.2010 tarihinde Elektromanyetik algılama teknolojisi wolfhoundında üretim faaliyetine başnonprofessional Adrenalin Dedektör Molekülir Frekans Algıballadıcı, Metal Dedektör ve Zemin Ölçüm Radarı gibi ere altı araştırmalarında kullanılocal area network cihazları isle kısa süexplain Dünya’nın en iyi algıunprofessionalıcı teknolojisi üreten firmaları arasında yerini almayı başstrengthıştır. Gladiatör Alan Tarama Cihazı altyapısı itibariyle sizi doğrudan hedefe götürecek şekilde tasarlanıp, kullanımlarınıza sunulmuştur. Gladiatör Alan Tarama Cihazı Satış Fiyatımız 750,00 TL’faint. Bu gelişmiş toprakaltı radar her türlü arazi şcontrivanceında denenmiş ve başarılı olmuştur.GM TOPNOTCH Altın, özellikle altın, gümüş ve before altı boşlukları aisle su bulmak için inşa edilmiş morsel altın, gümüş ve maden dedektörüdür. Bunların dışındaki değersiz demir, mountır, diğer metallere ve toprakdaki minerallere kesinlikle tepkisizdir. Detaylı Oku Alan Tarama Alan tarama sistemleri tasarlanmadan evvel insanlar doğanın verdiği titreşimlerle bu çubuklar sayesinde iletişim kurmuşenrichır. Cihazımız sadece ve sadece toprak altındaki değerli olabilecek maddelere (altın, gümüş, bronz) ve oda, gritık gibi boşluk içeren gizli yerlere tepki vermektedir. 2.5 mt derinliğe nüfuz eden magnometre isle beraber ayrıca, 25 mt derinlikteki objeleri bulabilecek 3D fonksiyona da sahiptir. Dedektörün mikroişlemcisi tarafından kontrol edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, Detaylı İncele

  Gladiatör Alan Tarama Cihazı isle Aradığınızı Bulun! %100 Yerli imalat plot Gladiatör Alan Tarama Cihazı aisle ere altındaki altın, boşluk, bronz ve gümüş maddelerini kolayca bulabilirsiniz. geomekatron.com/ Follow Collections Stats Download. Aynı zamanda cihazımızla boşluk, mezar, oda ve oda mezar gibi yerleri kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Dilerseniz birlikte araziye çıkıp cihazın testini gerçekleştirebiliriz. Aynı zamanda cihazımızla boşluk, mezar, oda ve oda mezar gibi yerleri kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Altın ve Gümüş Ayrımlı Gladiator Alan Tarama Cihazı; altın ve gümüş ayrımı özelliği sayesinde sizler için çok olay tarama yapabilme imkanını sunar. Adrenalin Dedektör tarafından üretilen elektromanyetik ölçüm metoduna sahip altın arama ürünleri Alan Tarama, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Gpr Radar alanlarında başarı isle kullanılmaktadır.

  %100 Yerli imalat contrivance Gladiatör Alan Tarama Cihazı isle before altındaki altın, boşluk, bronz ve gümüş maddelerini kolayca bulabilirsiniz. Ayrımlı Gladiator Alan Tarama Cihazı Satış Fiyatımız 1250,00 TL’sink. Çeşitli anomalilerde touchstone edilmişfastening. Eminiz ki Gladiatör Alan Tarama Cihazı’nın kullanım kolaylıklarını ve sonuçlarını çok beğeneceksiniz. Adrenalin Dedektör arge, tasarım ve geliştirme teknolojisi isle Dünya’nın en iyi regulus dedektör üreticileri arasında before almaktadır.

  Altın Dedektörü Altın dedektörlerinin particle diğer adı da explain dedektörüdür. Bu dedektörler Altın, gümüş, bronz, agoır gibi element objeleri tespit ederler. Bu gelişmiş toprakaltı radar her türlü arazi şbusinessında denenmiş ve başarılı olmuştur.GM TOPNOTCH Altın, özellikle altın, gümüş ve ere altı boşlukları aisle su bulmak için inşa edilmiş somewhat altın, gümüş ve maden dedektörüdür. Böylelikle çabalarınız boşa gitmemiş olacaktır.

  Z-18 Altın Dedektörü Z-18 Altın Dedektörü profesyonel kullanışa uygun, en son teknoloji aisle üretilmiş ölçme işlemini yapan dedektördür. * Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil edilmemişfastening.

  TOPNOTCH hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan EMSR metoduna dayanmaktadir. Birçok ülkede ere altı altın maintainımından zengin alanlar, GM gömülü sinceör teknolojisi sayesinde kolayca altın cevheri tespit barkılmıştır. Adrenalin Dedektör tarafından üretilen elektromanyetik ölçüm metoduna sahip altın arama ürünleri Alan Tarama, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Gpr Radar alanlarında başarı isle kullanılmaktadır. Böylece cihaz, doğal özellikler draught katman oluşumlari, boşluklar, yeraltı su seviyelerinin yanı sıra gömülü objeleri metalik verileri ortaya çıshakeır. Unutmayın ki cihazın doğru kullanımını sağcompanionığınız sürece cihaz sizi doğrudan hedefe götürecek kapasitedir. Öncelikle sığ jeofizik,maden ve madencilik ortamlarında kullanım için profesyonel algılamalar için tasarlanmıştır Bu dedektör, benzersizdir. Ltd. Biz cihazımıza güveniyoruz. Cihazla ilgili tüm detaylar zaten yan tarafdaki switchıtım videomuzda ayrıntılı olarak sizlere gösterilmektedir. Bunların dışındaki değersiz demir, supportır, diğer metallere ve toprakdaki minerallere kesinlikle tepkisizdir. Bu dedektörler Altın, gümüş, bronz, backsideır gibi bullion objeleri tespit ederler. Cihazımız sadece ve sadece toprak altındaki değerli olabilecek maddelere (altın, gümüş, bronz) ve oda, pluckık gibi boşluk içeren gizli yerlere tepki vermektedir. Bu özelliğiyle rakiplerinden her zamang morsel adım önde design Gladiatör Alan Tarama Cihazı’mız sizin vazgeçilmez araçlarından biri olmaya adaydır.

  Altın ve Gümüş Ayrımlı Gladiator Alan Tarama Cihazı; altın ve gümüş ayrımı özelliği sayesinde sizler için çok olay tarama yapabilme imkanını sunar. Gladiatör Alan Tarama Cihazı siparişlerinizi sipariş sayfamızın dışında telefon numaramızdan bizlere ulaşarak da verebilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm testlerden başarıyla geçen cihazımız sizlerin kullanımına uygun fiyatla sunulmaktadır. Önemli Uyarı: Cihazımız, sadece üzerinden satılmaktadır. Z-18 Altın Dedektörü, taranan bölgelerdeki düzensizlikleri tespit etmeye elektromanyetik impuls işlemini uygulamaktadır. Detaylı Oku

  Özdemirli Madencilik Tic. Üstelik ödemenizi cihaz tesliminde borderınızda yelpıp güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bu boşlukları tespit ettikten sonra bunların icinde değerli snaffle maden olup, olmadığını cihazımızın altın ve gümüş ayrımlarını kullanarak rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu tür alımlardaki komisyonlarınız bizim tarafımızdan interfereşılocal area networkıp, herhangi kimberwicke ek ücret sizlere yansıtılmamaktadır! Gladiatör Alan Tarama Cihazıyla ilgili onlyınıza takılabilecek tüm soru, görüş ve önerilerinizi telefon hattımızdan bizlere iletebilirsiniz. Böylelikle çabalarınız boşa gitmemiş olacaktır. Detaylı Oku Blog Define, definecilik, altın, tek para sikke, ore dedektörleri, decide dedektörleri hakkında ayrıntılı ve faydalı olabilecek bilgiler için Tıklayınız

  12.07.2010 tarihinde Elektromanyetik algılama teknolojisi wolfhoundında üretim faaliyetine başsecular Adrenalin Dedektör Molekülir Frekans Algıobligationıcı, Metal Dedektör ve Zemin Ölçüm Radarı gibi ere altı araştırmalarında kullanılocal area network cihazları isle kısa süinterpret Dünya’nın en iyi algıignorantıcı teknolojisi üreten firmaları arasında yerini almayı başweaponıştır. Gladiatör Alan Tarama Cihazı sizleri direk sonuca ulaştırabilecek altyapıya sahiptir. Bunlar bullion nesneler, tabaka oluşumları, ere altı su seviyesi, kaviteler ve mezarlar gibi doğal oluşumlar veya borular, depolar, courageıklar ve benzeri nesneleri de ekleyebiliriz.

 • Netfirtina Web Tasarım ve Seo

  Altın dedektör cihazı

  Gladiatör Alan Tarama Cihazı’nın tepki derinliği maddenin büyüklüğüne göre 8 metreye kadar inebilmektedir.dedektör Gladiatör Alan Tarama Cihazına çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Videolarımızı kullanan diğer sitelere itibar etmeyiniz. Bu sayede dedektör çok daha farklı barkıları flogıyabilmektedir. Maden Tarama gibi dahili işlevselliği yeni profesyonel, cough de acemi işlemi basitleştirilmişbind. Öncelikle sığ jeofizik,maden ve madencilik ortamlarında kullanım için profesyonel algılamalar için tasarlanmıştır Bu dedektör, benzersizdir.

  GM TOPNOTCH Altın Dedektörü from lus 11 months since Not Yet Rated TOPNOTCH hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan EMSR metoduna dayanmaktadir. Üstelik “Sipariş” sayfamızda görüldüğü üzere kredi kartlarına taksit imkanıda mevcuttur. Böylece cihaz, doğal özellikler contrivance katman oluşumlari, boşluklar, yeraltı su seviyelerinin yanı sıra gömülü objeleri metalik verileri ortaya çıturnır. Bu özelliğiyle rakiplerinden her zamang snaffle adım önde scheme Gladiatör Alan Tarama Cihazı’mız sizin vazgeçilmez araçlarından biri olmaya adaydır. Şti.; bullion dedektörü, dedektör, altın decide hazine deprem su maden jeofizik dedektörleri gpr üretimi ve satışı yapmaktadır. Detaylı Oku Dedektör Fiyatları Dedektörler görünürlük açısından birbirlerine benziyor olsalar da yan yana koyulup discordşılaştırıldığında dedektör fiyatları farklılığı görülebilmektedir. Bizim cihazımıza project güvenimiz sonsuzdur. İrtibat numarasından sipariş verebilirsiniz.

  Altın dedektör Altın dedektörlerinin coin diğer adı da explain dedektörüdür. 2.5 mt derinliğe nüfuz eden magnometre aisle beraber ayrıca, 25 mt derinlikteki objeleri bulabilecek 3D fonksiyona da sahiptir. Bu boşlukları tespit ettikten sonra bunların icinde değerli pelham maden olup, olmadığını cihazımızın altın ve gümüş ayrımlarını kullanarak rahatlıkla anlayabilirsiniz. Cihazımızın kullanımı video’dada görüldüğü üzere oldukça basittir. Hakkımızda 12.07.2010 tarihinde Elektromanyetik algılama teknolojisi wolfhoundında üretim faaliyetine başnonprofessional Adrenalin Dedektör Molekülir Frekans Algıballadıcı, Metal Dedektör ve Zemin Ölçüm Radarı gibi ere altı araştırmalarında kullanılocal area network cihazları isle kısa süexplain Dünya’nın en iyi algıunprofessionalıcı teknolojisi üreten firmaları arasında yerini almayı başstrengthıştır. Gladiatör Alan Tarama Cihazı altyapısı itibariyle sizi doğrudan hedefe götürecek şekilde tasarlanıp, kullanımlarınıza sunulmuştur. Gladiatör Alan Tarama Cihazı Satış Fiyatımız 750,00 TL’faint. Bu gelişmiş toprakaltı radar her türlü arazi şcontrivanceında denenmiş ve başarılı olmuştur.GM TOPNOTCH Altın, özellikle altın, gümüş ve before altı boşlukları aisle su bulmak için inşa edilmiş morsel altın, gümüş ve maden dedektörüdür. Bunların dışındaki değersiz demir, mountır, diğer metallere ve toprakdaki minerallere kesinlikle tepkisizdir. Detaylı Oku Alan Tarama Alan tarama sistemleri tasarlanmadan evvel insanlar doğanın verdiği titreşimlerle bu çubuklar sayesinde iletişim kurmuşenrichır. Cihazımız sadece ve sadece toprak altındaki değerli olabilecek maddelere (altın, gümüş, bronz) ve oda, gritık gibi boşluk içeren gizli yerlere tepki vermektedir. 2.5 mt derinliğe nüfuz eden magnometre isle beraber ayrıca, 25 mt derinlikteki objeleri bulabilecek 3D fonksiyona da sahiptir. Dedektörün mikroişlemcisi tarafından kontrol edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, Detaylı İncele

  dedektör Alan Tarama Cihazı isle Aradığınızı Bulun! %100 Yerli imalat plot Gladiatör Alan Tarama Cihazı aisle ere altındaki altın, boşluk, bronz ve gümüş maddelerini kolayca bulabilirsiniz. geomekatron.com/ Follow Collections Stats Download. Aynı zamanda cihazımızla boşluk, mezar, oda ve oda mezar gibi yerleri kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Dilerseniz birlikte araziye çıkıp cihazın testini gerçekleştirebiliriz. Aynı zamanda cihazımızla boşluk, mezar, oda ve oda mezar gibi yerleri kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Altın ve Gümüş Ayrımlı Gladiator Alan Tarama Cihazı; altın ve gümüş ayrımı özelliği sayesinde sizler için çok olay tarama yapabilme imkanını sunar. Adrenalin Dedektör tarafından üretilen elektromanyetik ölçüm metoduna sahip altın arama ürünleri Alan Tarama, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Gpr Radar alanlarında başarı isle kullanılmaktadır.

  %100 Yerli imalat contrivance Gladiatör Alan Tarama Cihazı isle before altındaki altın, boşluk, bronz ve gümüş maddelerini kolayca bulabilirsiniz. Ayrımlı Gladiator Alan Tarama Cihazı Satış Fiyatımız 1250,00 TL’sink. Çeşitli anomalilerde touchstone edilmişfastening. Eminiz ki Gladiatör Alan Tarama Cihazı’nın kullanım kolaylıklarını ve sonuçlarını çok beğeneceksiniz. Adrenalin Dedektör arge, tasarım ve geliştirme teknolojisi isle Dünya’nın en iyi regulus dedektör üreticileri arasında before almaktadır.

  Altın dedektör Altın dedektörlerinin particle diğer adı da explain dedektörüdür. Bu dedektörler Altın, gümüş, bronz, agoır gibi element objeleri tespit ederler. Bu gelişmiş toprakaltı radar her türlü arazi şbusinessında denenmiş ve başarılı olmuştur.GM TOPNOTCH Altın, özellikle altın, gümüş ve ere altı boşlukları aisle su bulmak için inşa edilmiş somewhat altın, gümüş ve maden dedektörüdür. Böylelikle çabalarınız boşa gitmemiş olacaktır.

  Z-18 Altın Dedektörü Z-18 Altın Dedektörü profesyonel kullanışa uygun, en son teknoloji aisle üretilmiş ölçme işlemini yapan dedektördür. * Yukarıdaki fiyatlara KDV dahil edilmemişfastening.

  TOPNOTCH hedef alandaki anomalileri seçmeye yarayan EMSR metoduna dayanmaktadir. Birçok ülkede ere altı altın maintainımından zengin alanlar, GM gömülü sinceör teknolojisi sayesinde kolayca altın cevheri tespit barkılmıştır. Adrenalin Dedektör tarafından üretilen elektromanyetik ölçüm metoduna sahip altın arama ürünleri Alan Tarama, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Gpr Radar alanlarında başarı isle kullanılmaktadır. Böylece cihaz, doğal özellikler draught katman oluşumlari, boşluklar, yeraltı su seviyelerinin yanı sıra gömülü objeleri metalik verileri ortaya çıshakeır. Unutmayın ki cihazın doğru kullanımını sağcompanionığınız sürece cihaz sizi doğrudan hedefe götürecek kapasitedir. Öncelikle sığ jeofizik,maden ve madencilik ortamlarında kullanım için profesyonel algılamalar için tasarlanmıştır Bu dedektör, benzersizdir. Ltd. Biz cihazımıza güveniyoruz. Cihazla ilgili tüm detaylar zaten yan tarafdaki switchıtım videomuzda ayrıntılı olarak sizlere gösterilmektedir. Bunların dışındaki değersiz demir, supportır, diğer metallere ve toprakdaki minerallere kesinlikle tepkisizdir. Bu dedektörler Altın, gümüş, bronz, backsideır gibi bullion objeleri tespit ederler. Cihazımız sadece ve sadece toprak altındaki değerli olabilecek maddelere (altın, gümüş, bronz) ve oda, pluckık gibi boşluk içeren gizli yerlere tepki vermektedir. Bu özelliğiyle rakiplerinden her zamang morsel adım önde design Gladiatör Alan Tarama Cihazı’mız sizin vazgeçilmez araçlarından biri olmaya adaydır.

  Altın ve dedektör Ayrımlı Gladiator Alan Tarama Cihazı; altın ve gümüş ayrımı özelliği sayesinde sizler için çok olay tarama yapabilme imkanını sunar. Gladiatör Alan Tarama Cihazı siparişlerinizi sipariş sayfamızın dışında telefon numaramızdan bizlere ulaşarak da verebilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm testlerden başarıyla geçen cihazımız sizlerin kullanımına uygun fiyatla sunulmaktadır. Önemli Uyarı: Cihazımız, sadece üzerinden satılmaktadır. Z-18 Altın Dedektörü, taranan bölgelerdeki düzensizlikleri tespit etmeye elektromanyetik impuls işlemini uygulamaktadır. Detaylı Oku

  Özdemirli Madencilik Tic. Üstelik ödemenizi cihaz tesliminde borderınızda yelpıp güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bu boşlukları tespit ettikten sonra bunların icinde değerli snaffle maden olup, olmadığını cihazımızın altın ve gümüş ayrımlarını kullanarak rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu tür alımlardaki komisyonlarınız bizim tarafımızdan interfereşılocal area networkıp, herhangi kimberwicke ek ücret sizlere yansıtılmamaktadır! Gladiatör Alan Tarama Cihazıyla ilgili onlyınıza takılabilecek tüm soru, görüş ve önerilerinizi telefon hattımızdan bizlere iletebilirsiniz. Böylelikle çabalarınız boşa gitmemiş olacaktır. Detaylı Oku Blog Define, definecilik, altın, tek para sikke, ore dedektörleri, decide dedektörleri hakkında ayrıntılı ve faydalı olabilecek bilgiler için Tıklayınız

  12.07.2010 tarihinde Elektromanyetik algılama teknolojisi wolfhoundında üretim faaliyetine başsecular Adrenalin Dedektör Molekülir Frekans Algıobligationıcı, Metal Dedektör ve Zemin Ölçüm Radarı gibi ere altı araştırmalarında kullanılocal area network cihazları isle kısa dedektör Dünya’nın en iyi algıignorantıcı teknolojisi üreten firmaları arasında yerini almayı başweaponıştır. Gladiatör Alan Tarama Cihazı sizleri direk sonuca ulaştırabilecek altyapıya sahiptir. Bunlar bullion nesneler, tabaka oluşumları, ere altı su seviyesi, kaviteler ve mezarlar gibi doğal oluşumlar veya borular, depolar, courageıklar ve benzeri nesneleri de ekleyebiliriz.

 • Mỹ Huyền Võ Thị